Z wielką radością prezentuję Wam moje najnowsze nagranie wraz z teledyskiem, które zatytułowałem "Tylko Ty".

Niech ta jesienna piosenka o miłości i zakochaniu niesie Was wysoko, daje Wam dużo radości i przywołuje piękne, romantyczne wspomnienia :)

Zapraszam do dzielenia się tym teledyskiem ze znajomymi.

OBEJRZYJ TELEDYSK

Utwór ten jest napisaną przeze mnie polską wersją piosenki "Solamente Tú" - wielkiego hitu młodego, hiszpańskiego piosenkarza Pablo Alborán.
Z twórczością tego artysty spotkałem się dopiero rok temu, a gdy zacząłem sobie śpiewać w domu  "Solemente tu", która jest moją ulubioną piosenką Pablo, zauważyłem, jak wiele słów z tej hiszpańskojęzycznej piosenki brzmi podobnie po polsku. Wówczas pojawił się pomysł napisania polskiej wersji tekstu, który finalnie jest dość wiernym jego tłumaczeniem.
Mam nadzieję, że ta polska wersja również przypadnie Wam do gustu, choć zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko konkurować z tak pięknym językiem, jakim jest hiszpański ;)
W tym moim śmiałym muzycznym pomyśle, wsparli mnie Mateusz Szemraj, który zagrał na gitarze klasycznej oraz Marcin Świderski, który skomponował i zagrał piękne solo na klarnecie. Realizacją nagrań, miksem i masteringiem zajął się również Marcin Świderski.
Całość dopełnił obrazem Jakub Kotynia, z którym miałem okazję po raz pierwszy współpracować i jestem pewien, że nie ostatni.  
Życzę Wam miłego odbioru! :)