Michał Rudaś rozpoczął współpracę koncertową z duetem Healing Incantation, w składzie: Tomasz "Ragaboy" Osiecki (sitar, dilruba) i Adam Słupczyński (tabla), interpretującym ragi indyjskie. Zespół zadebiutował w 2013r. płytą pt. "Healing Incantation".    

Muzycy już po pierwszej próbie stwierdzili, że tak dobrze im się razem gra, że  postanowili nagrać wspólną płytę, dedykowaną klasycznej muzyce indyjskiej. 

W celu zebrania środków na nagranie tego wyjątkowego albumu uruchomiona została zbiróka na portalu OdpalProjekt.pl. Za wsparcie przewidziane są nagrody w postaci płyt, zdjęć, a nawet prywatnych koncertó! Zapraszamy do wsparcia tego projektu. 

 link do zbiórki i więcej info o projekcie: https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/1363,plyta-michal-rudas--healing-incantation

Posłuchajcie Ragi Yaman z próby zespołu: https://www.youtube.com/watch?v=XUvVUJHe7Ck

 9.09 - Warszawa, Muzeum Azji i Pacyfiku - "Mistyczne Indie" - Michał Rudaś & Healing Incantation, 

22.09 - Kraków, Bonobo - Księgarnia i Kawiarnia Podróżnicza - "Mistyczne Indie" - Michał Rudaś & Healing Incantation,

23.09 - Rzeszów, Szkoła Jogi - "Mistyczne Indie" - Michał Rudaś & Healing Incantation,

24.09 - Tarnów, Centrum Sztuki Mościce-  "Mistyczne Indie" - Michał Rudaś & Healing Incantation, 

szczegóły w KALENDARZU

Obejrzyj WYSTĘPY 

Od września do połowy listopada 2016 roku trwała 6. edycja bardzo popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Michała Rudasia, który wcielił się z powodzeniem w wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny, jak np. Kazik, Shania Twain, Placido Domingo, czy James Arthur. Ostatecznie zajął czwarte miejsce ze swoją kreacją jako Andrzej Zaucha.

19 lutego Warszawa, klub Progresja

Muzykę dodatkowo ubrana w obrazy, światło i taniec. Zapraszamy.

więcej

Wesprzyj akcję odbudowy zniszczonej w zeszłorocznym trzęsieniu ziemi wioski Dumre w Nepalu. Kataklizm ten pochłonął 10 000 istnień ludzkich, wiele setek tysięcy straciło swoje domy i dorobek życia. Mała zagubiona w Himalajach wioska Dumre na jednak nadzieję na podniesienie się z gruzów. Tą nadzieją jest fundacja Mała Polska w Nepalu oraz Wy. Patronat medialny nad tą inicjatywą  objął magazyn National Geographic. Projekt, oprócz Michała wspierają m.in Martyna Wojciechowska i Anna Maruszeczko

 

WESPRZYJ AKCJĘ

Więcej artykułów…