Pierwszy koncert Michała Rudasia w Indiach! Artysta na zaproszenie Instytutu Polskiego wystąpi z zespołem złożonym z indyjskich muzyków. W repertuarze znajdą się największe hity Bollywood oraz własne piosenki. Koncert odbędzie się z okazji 65-lecia polsko-indyjskich stosunków dyplomatycznych.   

19.03.2019, New Delhi,  godz. 19:00, wstęp wolny

szczegóły: KALENDARZ

 Dil hai hindustani

Michał latem 2018 roku wziął udział na antenie jednego z najbardziej popularnych w Indiach kanału telewizyjnego StarPlus w programie "Dil hai hindustani"! Jest to wokalny talent show, w którym uczestnicy z Indii i całego świata wykonują znane piosenki indyjskie, w szczególności te z filmów Bollywood. Nazwa programu w wolnym tłumaczeniu oznacza, że serce jest indyjskie, a że serce Michała na pewno choć w połowie jest indyjskie, na co wskasuje jego wieloletnia fascynacja muzyką indyjską, podparta gruntowną edukacją muzyczną w tym kierunku, zdecydował się on przyjąć zaproszenie producentów programu. W Jury zasiadali sławni u uznani artyści: Sunidhi Chauhan - wybitna piosenkarka filmów Bollywood, Pritam - kompozytor wielu hitów Bollywood i Badshah - najsłynniejszy indyjski rapper. Udział w programie okazał się dla Michała ogromnym sukcesem, ponieważ jako jedyny obcokrajowiec zakwalifikował się do ścisłej piątki, a tym samym półfinału, co wiecej zdobywając wsparcie i wyrazy miłości od wielomilionowej indyjskiej publiczności, dzięki której głosom artyście udało sie dotrzeć tak daleko w programie.   

Obejrzyj filmiki promujące udział Michała w tym programie:

PROMO 1                PROMO 2     

 

 

Obejrzyj WYSTĘPY 

Od września do połowy listopada 2016 roku trwała 6. edycja bardzo popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Michała Rudasia, który wcielił się z powodzeniem w wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny, jak np. Kazik, Shania Twain, Placido Domingo, czy James Arthur. Ostatecznie zajął czwarte miejsce ze swoją kreacją jako Andrzej Zaucha.

19 lutego Warszawa, klub Progresja

Muzykę dodatkowo ubrana w obrazy, światło i taniec. Zapraszamy.

więcej